Pirmdiena, 10.decembris


9:00 - 10:00 Reģistrācija
10:00 - 10:10 Oficiālā konferences atklāšana

Sesija: Ielu sporta sociālās kustības – instruments darbam ar jauniešiem.

10:10 – 10:40 Emily V. Ronek (Dānija), GAME – ar vīziju izlīdzināt sociālo nevienlīdzību jauniešu vidū caur ielu sportu un kultūru.  
10:40 - 11:10 Sanda Gertnere (Latvija), Ghetto Lady: meiteņu loma ielu sporta un kultūrā.
11:10 – 11:40 Per Ravn Omdal, UEFA goda biedrs, UEFA tautas sporta/ielu futbola programmas vēstnieks (Norvēģija) - UEFA tautas sporta/ ielu futbola programma.
11:40 – 12:00 Kafijas pauze
12:00 – 12:30 Jānis Kundziņš (Latvija) - THE SPOT: alternatīvo un ekstrēmo sporta veidu centrs.
12:30 – 14:00 Pusdienu pauze

Sesija:Ielu sporta infrastruktūra pilsētvidē
14:00 – 14:30 Gustav Svanborg Eden (Zviedrija) – Skeitbords un pilsēta – kā izveidot savu pilsētu par skeitborda meku.
14:30 – 15:00 Ola Mattsson (Dānija) – Inovatīva pieeja ielu sporta un kultūras infrastruktūrai Dānijā.
15:00 – 15:30 Oļegs Burovs (Latvia) - Ielu sporta infrastruktūras attīstība Rīgā.
15:30 – 16:00 Kafijas pauze
15:30 – 16:00 Paneļdiskusija un kafijas pauze
16:00 – 16:30 Arsenij Pirožkov (Kazahstāna) - Urbanizācija un aktīvo nevalstiskoorganizāciju ietekme uz urbānās vides attīstību.
16:30 – 17:00 Pavel Kuusik (Igaunija) - Ielu sporta infrastruktūras attīstība Maardu pilsētā.
17:00 Konferences pirmās dienas noslēgums un sadarbības memoranda parakstīšana.  Pēc tam - vizīte uz Grīziņkalna sporta kompleksu, Centra sporta kvartālu. 


Otrdiena, 11.decembris

9:00 – 10:00 Reģistrācija

Sesija:Ielu sports un kultūra kā biznesa iespēja.
10:00 - 10:30 Ģirts Rozentāls jeb a.k.a. Ozols (Latvija) - Ielu kultūra kā biznesa iespēja.
10:30 - 11:00 Simon Piechowski (Lielbritānija) - Dunk Elite: pasaulē ievērojamākā dankeru kustība.
11:00 - 11:30 Samson Arakelyan a.k.a. Big Som (Kazahstāna) – Ielu sports un kultūra kā biznesa iespēja.
11:30 – 12:00 Johan Berthonneau (Francija) - FISE World Series: pasaulē vienas no ietekmīgākajām alternative un ekstrēmo sporta veidu sacensībām. 

12:00 – 13:30 Pusdienu pārtraukums

Sesija:Tendences un prognozes ielu sporta attīstībā.
13:30 - 14:00 Rafal Pasierbek / Stunter13 (Polija) - Kā kļūt par labāko stantraideri?
14:00 - 14:30 Egor Matiukhin (Ukraina) - Ielu kultūras infrastruktūras attīstība Ukrainā: Urbānās kultūras centrs.
14:30 - 15:00 Lorenzo Pinciroli (Itālija) – “Rising stars” futbola frīstailā.
15:00 Konferences noslēgums.

 .